Tabela IV ligi wielkopolskiej 

Śledzisz lokalne rozgrywki piłkarskie w Wielkopolsce? IV liga jest już po dziewiętnastu rozegranych kolejkach. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź aktualną tabelę, wyniki poprzednich spotkań oraz nadchodzące mecze!

Tabela IV ligi wielkopolskiej 

Na ten moment w IV lidze wielkopolskiej rozegrano po 19 meczów, a liderem tabeli jest Nielba Wągrowiec.

L.p.KlubPunktyMecze
1.Nielba Wągrowiec3819
2.Noteć Czarnków3719
3.Centra Ostrów Wielkopolski3619
4.Mieszko Gniezno3419
5.Lipno Stęszew2919
6.Kotwica Kórnik2719
7.Iskra Szydłowo2719
8.Victoria Września2619
9.Korona Piaski2619
10.LKS Gołuchów2519
11.Tarnovia Tarnowo Podgórne2519
12.Obra Kościan2219
13.Huragan Pobiedziska2019
14.Polonia 1912 Leszno1919
15.Warta Międzychód1919
16.Polonia 1908 Marcinki Kępno1819
17.SKP Słupca1519
18.Victoria Skarszew1219

Czytaj też: Ligi piłkarskie w Polsce.

Kolejki Artbut IV ligi 

Za nami 19 kolejek IV ligi wielkopolskiej. Kolejna, 20 kolejka, rozegra się w dniach 25-26 marca. Ligowe rozgrywki potrwają aż do 18 czerwca. Sprawdź kalendarz nadchodzących meczów!

Kolejka 20 – 25-26 marca

Kotwica Kórnik – Victoria Września 

Noteć Czarnków – Tarnovia Tarnowo Podgórne 

Lipno Stęszew – Iskra Szydłowo 

Korona Piaski – Nielba Wągrowiec

Victoria Skarszew – Obra Kościan 

Polonia 1908 Marcinki Kępno – SKP Słupca

Mieszko Gniezno – Centra Ostrów Wielkopolski

Warta Międzychód –LKS Gołuchów 

Polonia 1912 Leszno – Huragan Pobiedziska

Kolejka 21 – 1-2 kwietnia 

Polonia 1912 Leszno – Kotwica Kórnik 

Huragan Pobiedziska – Warta Międzychód 

LKS Gołuchów – Mieszko Gniezno

 Centra Ostrów Wielkopolski – Polonia 1908 Marcinki Kępno

SKP Słupca – Victoria Skarszew

Obra Kościan – Korona Piaski 

Nielba Wągrowiec – Lipno Stęszew 

Iskra Szydłowo – Noteć Czarnków 

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Victoria Września 

Kolejka 22 – 8 kwietnia

Kotwica Kórnik – Tarnovia Tarnowo Podgórne 

Victoria Września – Iskra Szydłowo 

Noteć Czarnków – Nielba Wągrowiec

Lipno Stęszew – Obra Kościan 

Korona Piaski – SKP Słupca 

Victoria Skarszew – Centra Ostrów Wielkopolski

Polonia 1908 Marcinki Kępno – LKS Gołuchów 

Mieszko Gniezno – Huragan Pobiedziska 

Warta Międzychód – Polonia 1912 Leszno 

Kolejka 23 – 15-16 kwietnia

Warta Międzychód – Kotwica Kórnik 

Polonia 1912 Leszno – Mieszko Gniezno 

Huragan Pobiedziska – Polonia 1908 Marcinki Kępno 

LKS Gołuchów – Victoria Skarszew 

Centra Ostrów Wielkopolski – Korona Piaski 

SKP Słupca – Lipno Stęszew 

Obra Kościan – Noteć Czarnków

Nielba Wągrowiec – Victoria Września 

Iskra Szydłowo – Tarnovia Tarnowo Podgórne

Kolejka 24 – 22-23 kwietnia

Kotwica Kórnik – Iskra Szydłowo 

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Nielba Wągrowiec 

Victoria Września – Obra Kościan 

Noteć Czarnków – SKP Słupca 

Lipno Stęszew – Centra Ostrów Wielkopolski

Korona Piaski – LKS Gołuchów 

Victoria Skarszew – Huragan Pobiedziska

Polonia 1908 Marcinki Kępno – Polonia 1912 Leszno 

Mieszko Gniezno – Warta Międzychód 

Kolejka 25 – 29-30 kwietnia

Mieszko Gniezno – Kotwica Kórnik 

Warta Międzychód – Polonia 1908 Marcinki Kępno 

Polonia 1912 Leszno – Victoria Skarszew 

Huragan Pobiedziska – Korona Piaski 

LKS Gołuchów – Lipno Stęszew

Centra Ostrów Wielkopolski – Noteć Czarnków 

SKP Słupca – Victoria Września

Obra Kościan – Tarnovia Tarnowo Podgórne

Nielba Wągrowiec – Iskra Szydłowo

Kolejka 26 – 3 maja

Kotwica Kórnik – Nielba Wągrowiec 

Iskra Szydłowo – Obra Kościan 

Tarnovia Tarnowo – Podgórne SKP Słupca 

Victoria Września – Centra Ostrów Wielkopolski 

Noteć Czarnków – LKS Gołuchów 

Lipno Stęszew – Huragan Pobiedziska 

Korona Piaski – Polonia 1912 Leszno

Victoria Skarszew – Warta Międzychód 

Polonia 1908 Marcinki Kępno – Mieszko Gniezno 

Kolejka 27 – 6-7 maja

Polonia 1908 Marcinki Kępno – Kotwica Kórnik

Mieszko Gniezno – Victoria Skarszew

Warta Międzychód – Korona Piaski

Polonia 1912 Leszno – Lipno Stęszew

Huragan Pobiedziska – Noteć Czarnków 

LKS Gołuchów – Victoria Września

Centra Ostrów Wielkopolski – Tarnovia Tarnowo Podgórne 

SKP Słupca – Iskra Szydłowo 

Obra Kościan – Nielba Wągrowiec 

Kolejka 28 –13-14 maja

Kotwica Kórnik – Obra Kościan 

Nielba Wągrowiec – SKP Słupca 

Iskra Szydłowo – Centra Ostrów Wielkopolski 

Tarnovia Tarnowo Podgórne – LKS Gołuchów 

Victoria Września – Huragan Pobiedziska

Noteć Czarnków – Polonia 1912 Leszno 

Lipno Stęszew – Warta Międzychód 

Korona Piaski – Mieszko Gniezno

Victoria Skarszew –Polonia 1908 Marcinki Kępno 

Kolejka 29 – 20-21 maja

Victoria Skarszew – Kotwica Kórnik 

Polonia 1908 Marcinki Kępno –Korona Piaski 

Mieszko Gniezno – Lipno Stęszew

Warta Międzychód – Noteć Czarnków

Polonia 1912 Leszno – Victoria Września 

Huragan Pobiedziska – Tarnovia Tarnowo Podgórne 

LKS Gołuchów – Iskra Szydłowo 

Centra Ostrów Wielkopolski – Nielba Wągrowiec 

SKP Słupca – Obra Kościan

 Kolejka 30 – 27-28 maja

Kotwica Kórnik – SKP Słupca 

Obra Kościan – Centra Ostrów Wielkopolski 

Nielba Wągrowiec – LKS Gołuchów 

Iskra Szydłowo – Huragan Pobiedziska 

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Polonia 1912 Leszno 

Victoria Września – Warta Międzychód 

Noteć Czarnków – Mieszko Gniezno 

Lipno Stęszew – Polonia 1908 Marcinki Kępno

Korona Piaski – Victoria Skarszew 

Kolejka 31 – 3-4 czerwca

Korona Piaski – Kotwica Kórnik 

Victoria Skarszew – Lipno Stęszew 

Polonia 1908 Marcinki Kępno – Noteć Czarnków 

Mieszko Gniezno – Victoria Września 

Warta Międzychód – Tarnovia Tarnowo Podgórne 

Polonia 1912 Leszno – Iskra Szydłowo 

Huragan Pobiedziska – Nielba Wągrowiec 

LKS Gołuchów – Obra Kościan 

Centra Ostrów Wielkopolski – SKP Słupca 

Kolejka 32 – 8 czerwca

Kotwica Kórnik – Centra Ostrów Wielkopolski

SKP Słupca – LKS Gołuchów

Obra Kościan – Huragan Pobiedziska

Nielba Wągrowiec – Polonia 1912 Leszno 

Iskra Szydłowo – Warta Międzychód 

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Mieszko Gniezno

Victoria Września – Polonia 1908 Marcinki Kępno 

Noteć Czarnków – Victoria Skarszew 

Lipno Stęszew – Korona Piaski 

Kolejka 33 – 10-11 czerwca

Lipno Stęszew – Kotwica Kórnik 

Korona Piaski – Noteć Czarnków 

Victoria Skarszew – Victoria Września 

Polonia 1908 Marcinki Kępno – Tarnovia Tarnowo Podgórne 

Mieszko Gniezno – Iskra Szydłowo

Warta Międzychód – Nielba Wągrowiec

Polonia 1912 Leszno – Obra Kościan 

Huragan Pobiedziska – SKP Słupca

LKS Gołuchów – Centra Ostrów Wielkopolski 

Kolejka 34 – 17-18 czerwca

Kotwica Kórnik – LKS Gołuchów

Centra Ostrów Wielkopolski – Huragan Pobiedziska

SKP Słupca – Polonia 1912 Leszno

Obra Kościan – Warta Międzychód

Nielba Wągrowiec – Mieszko Gniezno 

Iskra Szydłowo – Polonia 1908 Marcinki Kępno 

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Victoria Skarszew

Victoria Września – Korona Piaski

Noteć Czarnków – Lipno Stęszew

Sprawdź też: Polonia Bydgoszcz – zawodnicy.

Artbut IV liga wyniki 

Poniżej znajdziesz wyniki wszystkich meczów z rozegranych już kolejek.

Kolejka 1 – 6-7 sierpnia

Noteć Czarnków 0-0 Kotwica Kórnik

Victoria Września 0-0 Lipno Stęszew

Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-0 Korona Piaski 

Iskra Szydłowo 2-0 Victoria Skarszew

Nielba Wągrowiec 0-1 Polonia 1908 Marcinki Kępno

Obra Kościan 0-3 Mieszko Gniezno

SKP Słupca 2-0 Warta Międzychód 

Centra Ostrów Wielkopolski 3-1 Polonia 1912 Leszno

LKS Gołuchów 3-2 Huragan Pobiedziska 

Kolejka 2 – 13 sierpnia

Kotwica Kórnik 5-1 Huragan Pobiedziska

Polonia 1912 Leszno 0-1 LKS Gołuchów

Warta Międzychód 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 

Mieszko Gniezno 2-0 SKP Słupca 

Polonia 1908 Marcinki Kępno 1-2 Obra Kościan

Korona Piaski 1-2 Iskra Szydłowo

Lipno Stęszew 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 

Noteć Czarnków 1-2 Victoria Września 

Nielba Wągrowiec 1-0 Victoria Skarszew 

Kolejka 3 – 15 sierpnia

Victoria Września 1-1 Kotwica Kórnik

Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-3 Noteć Czarnków

Iskra Szydłowo 1-4 Lipno Stęszew

Nielba Wągrowiec 4-2 Korona Piaski

Obra Kościan 4-1 Victoria Skarszew 

SKP Słupca 3-0 Polonia 1908 Marcinki Kępno 

Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Mieszko Gniezno 

LKS Gołuchów 2-1 Warta Międzychód 

Huragan Pobiedziska 0-0 Polonia 1912 Leszno 

Kolejka 4 – 20-21 sierpnia 

Kotwica Kórnik 1-1 Polonia 1912 Leszno

Warta Międzychód 0-2 Huragan Pobiedziska 

Mieszko Gniezno 2-3 LKS Gołuchów 

Polonia 1908 Marcinki Kępno 0-1 Centra Ostrów Wielkopolski 

Victoria Skarszew 3-1 SKP Słupca 

Korona Piaski 1-1 Obra Kościan

Lipno Stęszew 2-0 Nielba Wągrowiec 

Noteć Czarnków 8-0 Iskra Szydłowo

Victoria Września 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 

Kolejka 5 – 27-28 sierpnia

Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Kotwica Kórnik

Iskra Szydłowo 2-1 Victoria Września 

Nielba Wągrowiec 1-3 Noteć Czarnków

Obra Kościan 0-3 Lipno Stęszew

SKP Słupca 1-4 Korona Piaski 

Centra Ostrów Wielkopolski 5-3 Victoria Skarszew

LKS Gołuchów 1-1 Polonia 1908 Marcinki Kępno

Huragan Pobiedziska 1-1 Mieszko Gniezno 

Polonia 1912 Leszno 4-2 Warta Międzychód

Kolejka 6 – 3-4 września

Kotwica Kórnik 2-2 Warta Międzychód

Mieszko Gniezno 3-2 Polonia 1912 Leszno 

Polonia 1908 Marcinki Kępno 3-2 Huragan Pobiedziska

Victoria Skarszew 0-1 LKS Gołuchów 

Korona Piaski 2-4 Centra Ostrów Wielkopolski 

Lipno Stęszew 3-3 SKP Słupca 

Noteć Czarnków 2-1 Obra Kościan

Victoria Września 0-5 Nielba Wągrowiec

Tarnovia Tarnowo Podgórne 6-1 Iskra Szydłowo 

Kolejka 7 – 10-11 września

Iskra Szydłowo 0-0 Kotwica Kórnik 

Nielba Wągrowiec 6-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 

Obra Kościan 1-1 Victoria Września

SKP Słupca 0-4 Noteć Czarnków 

Centra Ostrów Wielkopolski 1-4 Lipno Stęszew

LKS Gołuchów 1-1 Korona Piaski 

Huragan Pobiedziska 1-2 Victoria Skarszew

Polonia 1912 Leszno 2-2 Polonia 1908 Marcinki Kępno 

Warta Międzychód 3-3 Mieszko Gniezno 

Kolejka 8 – 17-18 września

Kotwica Kórnik 1-1 Mieszko Gniezno

Polonia 1908 Marcinki Kępno 1-2 Warta Międzychód 

Victoria Skarszew 3-0 Polonia 1912 Leszno

Korona Piaski 1-0 Huragan Pobiedziska

Lipno Stęszew 0-2 LKS Gołuchów

Noteć Czarnków 4-0 Centra Ostrów Wielkopolski

Victoria Września 2-1 SKP Słupca

Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-2 Obra Kościan 

Iskra Szydłowo 0-3 Nielba Wągrowiec

Kolejka 9 – 24-25 września

Nielba Wągrowiec 1-1 Kotwica Kórnik 

Obra Kościan 2-1 Iskra Szydłowo 

SKP Słupca 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 

Centra Ostrów Wielkopolski 2-1 Victoria Września

LKS Gołuchów 1-4 Noteć Czarnków

Huragan Pobiedziska 1-2 Lipno Stęszew

Polonia 1912 Leszno 2-3 Korona Piaski 

Warta Międzychód 6-0 Victoria Skarszew 

Mieszko Gniezno 4-1 Polonia 1908 Marcinki Kępno 

Kolejka 10 – 1-2 października

Kotwica Kórnik 3-1 Polonia 1908 Marcinki Kępno

Victoria Skarszew 5-3 Mieszko Gniezno

Korona Piaski 3-1 Warta Międzychód

Lipno Stęszew 1-1 Polonia 1912 Leszno

Noteć Czarnków 4-0 Huragan Pobiedziska

Victoria Września 7-1 LKS Gołuchów

Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski 

Iskra Szydłowo 5-1 SKP Słupca

Nielba Wągrowiec 3-3 Obra Kościan 

Kolejka 11 – 8-9 października

Obra Kościan 0-2 Kotwica Kórnik 

SKP Słupca 0-1 Nielba Wągrowiec 

Centra Ostrów Wielkopolski 2-2 Iskra Szydłowo

LKS Gołuchów 3-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 

Huragan Pobiedziska 1-1 Victoria Września 

Polonia 1912 Leszno 0-0 Noteć Czarnków 

Warta Międzychód 1-6 Lipno Stęszew

Mieszko Gniezno 0-2 Korona Piaski

Polonia 1908 Marcinki Kępno 4-1 Victoria Skarszew

Kolejka 12 – 15-16 października

Kotwica Kórnik 3-3 Victoria Skarszew 

Korona Piaski 0-0 Polonia 1908 Marcinki Kępno 

Lipno Stęszew 0-4 Mieszko Gniezno 

Noteć Czarnków 5-1 Warta Międzychód 

Victoria Września 0-0 Polonia 1912 Leszno

Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 Huragan Pobiedziska 

Iskra Szydłowo 4-1 LKS Gołuchów 

Nielba Wągrowiec 4-1 Centra Ostrów Wielkopolski 

Obra Kościan 1-1 SKP Słupca 

Kolejka 13 – 22-23 października

SKP Słupca 1-1 Kotwica Kórnik 

Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Obra Kościan

LKS Gołuchów 0-2 Nielba Wągrowiec 

Huragan Pobiedziska 4-4 Iskra Szydłowo 

Polonia 1912 Leszno 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 

Warta Międzychód 3-3 Victoria Września

Mieszko Gniezno 3-1 Noteć Czarnków

Polonia 1908 Marcinki Kępno 1-1 Lipno Stęszew

Victoria Skarszew 2-2 Korona Piaski 

Kolejka 14 – 29-30 października

Kotwica Kórnik 1-4 Korona Piaski 

Lipno Stęszew 1-1 Victoria Skarszew

Noteć Czarnków 1-2 Polonia 1908 Marcinki Kępno 

Victoria Września 0-0 Mieszko Gniezno

Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 Warta Międzychód

Iskra Szydłowo 2-0 Polonia 1912 Leszno

Nielba Wągrowiec 2-0 Huragan Pobiedziska

Obra Kościan 2-0 LKS Gołuchów 

SKP Słupca 2-4 Centra Ostrów Wielkopolski 

Kolejka 15 – 5-6 listopada

Centra Ostrów Wielkopolski 2-1 Kotwica Kórnik

LKS Gołuchów 0-2  SKP Słupca 

Huragan Pobiedziska 4-1 Obra Kościan 

Polonia 1912 Leszno 1-3 Nielba Wągrowiec 

Warta Międzychód 2-2 Iskra Szydłowo 

Mieszko Gniezno 5-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 

Polonia 1908 Marcinki Kępno 0-0 Victoria Września 

Victoria Skarszew 3-1 Noteć Czarnków 

Korona Piaski 2-2 Lipno Stęszew 

Kolejka 16 – 12-13 listopada

Kotwica Kórnik 1-1 Lipno Stęszew 

Noteć Czarnków 1-1 Korona Piaski 

Victoria Września 2-1 Victoria Skarszew 

Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 Polonia 1908 Marcinki Kępno

Iskra Szydłowo 2-1 Mieszko Gniezno

Nielba Wągrowiec 0-1 Warta Międzychód 

Obra Kościan 1-0 Polonia 1912 Leszno

SKP Słupca 0-3 Huragan Pobiedziska

Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 LKS Gołuchów 

Kolejka 17 – 19-20 listopada

LKS Gołuchów 0-3 Kotwica Kórnik 

Huragan Pobiedziska 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski

Polonia 1912 Leszno 3-2 SKP Słupca 

Warta Międzychód 4-1 Obra Kościan 

Mieszko Gniezno 2-0 Nielba Wągrowiec 

Polonia 1908 Marcinki Kępno 1-1 Iskra Szydłowo

Victoria Skarszew 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne

Korona Piaski 0-1 Victoria Września

Lipno Stęszew 1-3 Noteć Czarnków 

Kolejka 18 – 26-27 listopada

Kotwica Kórnik 2-2 Noteć Czarnków 

Lipno Stęszew 4-3 Victoria Września

Korona Piaski 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne

Victoria Skarszew 2-1 Iskra Szydłowo 

Polonia 1908 Marcinki Kępno 0-3 Nielba Wągrowiec

Mieszko Gniezno 2-0 Obra Kościan 

Warta Międzychód 3-2 SKP Słupca 

Polonia 1912 Leszno 4-0 Centra Ostrów Wielkopolski 

Huragan Pobiedziska 2-0 LKS Gołuchów 

Kolejka 19 – 18-19 marca

Victoria Skarszew 0-3 Nielba Wągrowiec 

Huragan Pobiedziska 2-2 Kotwica Kórnik 

LKS Gołuchów 1-1 Polonia 1912 Leszno

Centra Ostrów Wielkopolski 5-2 Warta Międzychód 

SKP Słupca 0-1 Mieszko Gniezno 

Obra Kościan 4-1 Polonia 1908 Marcinki Kępno 

Iskra Szydłowo 1-1 Korona Piaski 

Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-0 Lipno Stęszew 

Victoria Września 1-2 Noteć Czarnków