II liga w piłce nożnej – tabela 

II liga w piłce nożnej to trzeci poziom krajowych rozgrywek. Spotkania rozgrywa w niej łącznie osiemnaście klubów, które rywalizują ze sobą cyklicznie w systemie kołowym. Są świetną rozrywką i powodem do dumy dla lokalnych społeczności. W naszym artykule znajdziesz tabele – sprawdź, jak wygląda obecnie sytuacja w II lidze.

Tabela II ligi w piłce nożnej

Minęła już ponad połowa sezonu, a za zawodnikami drugiej ligi jest już ponad 20 rozegranych meczów. Poniżej znajdziesz tabelę II ligi piłkarskiej w Polsce.

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Kotwica Kołobrzeg244536-2313-6-58-4-05-2-5
2KKS Kalisz234245-2812-6-58-3-14-3-4
3Polonia Warszawa244239-2611-9-44-7-17-2-3
4Olimpia Elbląg244134-2310-11-35-4-25-7-1
5Znicz Pruszków244136-2813-2-97-0-56-2-4
6Stomil Olsztyn244035-2510-10-47-4-13-6-3
7Wisła Puławy243841-2910-8-66-2-44-6-2
8Motor Lublin243433-319-7-86-3-33-4-5
9Lech II Poznań233032-367-9-73-4-44-5-3
10GKS Jastrzębie243028-348-6-107-2-51-4-5
11Pogoń Siedlce232929-328-5-105-3-33-2-7
12Radunia Stężyca242937-428-5-114-5-34-0-8
13Hutnik Kraków242734-427-6-115-3-42-3-7
14Górnik Polkowice232530-357-4-125-2-52-2-7
15Garbarnia Kraków232339-476-5-125-3-41-2-8
16Zagłębie II Lubin242332-567-2-154-2-53-0-10
17Siarka Tarnobrzeg242227-415-7-123-2-72-5-5
18Śląsk II Wrocław232130-395-6-122-4-53-2-7

→→→ Może Cię zainteresować: Tabela IV ligi wielkopolskiej.

Kolejki II ligi

Rozgrywki w ramach II ligi piłkarskiej w Polsce potrwają do czerwca 2023. Łącznie odbędą się 34 kolejki. Oto tabela nadchodzących meczów.

25 kolejka
PT/31/0318:00KKS Kalisz – Stomil Olsztyn
SO/01/0413:00Górnik Polkowice – Znicz Pruszków
SO/01/0415:00Pogoń Siedlce – GKS Jastrzębie
SO/01/0415:00Garbarnia Kraków – Wisła Puławy
SO/01/0415:00Zagłębie II Lubin – Siarka Tarnobrzeg
SO/01/0415:00Kotwica Kołobrzeg – Radunia Stężyca
SO/01/0416:00Olimpia Elbląg – Lech II Poznań
SO/01/0417:00Motor Lublin – Śląsk II Wrocław
SO/01/0417:00Polonia Warszawa – Hutnik Kraków
26 kolejka
Radunia Stężyca – Zagłębie II Lubin
Siarka Tarnobrzeg – Polonia Warszawa
Hutnik Kraków – Garbarnia Kraków
Wisła Puławy – Olimpia Elbląg
Lech II Poznań – Górnik Polkowice
Znicz Pruszków – Motor Lublin
Śląsk II Wrocław – KKS Kalisz
Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce
SO/08/0400:00GKS Jastrzębie – Kotwica Kołobrzeg
27 kolejka
Pogoń Siedlce – Śląsk II Wrocław
KKS Kalisz – Znicz Pruszków
Motor Lublin – Lech II Poznań
Górnik Polkowice – Wisła Puławy
Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków – Siarka Tarnobrzeg
Polonia Warszawa – Radunia Stężyca
Zagłębie II Lubin – Kotwica Kołobrzeg
SO/15/0400:00Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie
28 kolejka
Kotwica Kołobrzeg – Polonia Warszawa
Radunia Stężyca – Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków – Górnik Polkowice
Wisła Puławy – Motor Lublin
Lech II Poznań – KKS Kalisz
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław – Stomil Olsztyn
SO/22/0400:00GKS Jastrzębie – Zagłębie II Lubin
29 kolejka
Stomil Olsztyn – Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce – Lech II Poznań
KKS Kalisz – Wisła Puławy
Motor Lublin – Hutnik Kraków
Górnik Polkowice – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg – Radunia Stężyca
Garbarnia Kraków – Kotwica Kołobrzeg
Polonia Warszawa – Zagłębie II Lubin
SO/29/0400:00Śląsk II Wrocław – GKS Jastrzębie
30 kolejka
Zagłębie II Lubin – Garbarnia Kraków
Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca – Górnik Polkowice
Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin
Hutnik Kraków – KKS Kalisz
Wisła Puławy – Pogoń Siedlce
Lech II Poznań – Stomil Olsztyn
Znicz Pruszków – Śląsk II Wrocław
SO/06/0500:00GKS Jastrzębie – Polonia Warszawa
31 kolejka
Śląsk II Wrocław – Lech II Poznań
Stomil Olsztyn – Wisła Puławy
Pogoń Siedlce – Hutnik Kraków
KKS Kalisz – Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin – Radunia Stężyca
Górnik Polkowice – Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg – Zagłębie II Lubin
Garbarnia Kraków – Polonia Warszawa
SO/13/0500:00Znicz Pruszków – GKS Jastrzębie
32 kolejka
Polonia Warszawa – Olimpia Elbląg
Zagłębie II Lubin – Górnik Polkowice
Kotwica Kołobrzeg – Motor Lublin
Radunia Stężyca – KKS Kalisz
Siarka Tarnobrzeg – Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków – Stomil Olsztyn
Wisła Puławy – Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań – Znicz Pruszków
SO/20/0500:00GKS Jastrzębie – Garbarnia Kraków
33 kolejka
Znicz Pruszków – Wisła Puławy
Śląsk II Wrocław – Hutnik Kraków
Stomil Olsztyn – Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce – Radunia Stężyca
KKS Kalisz – Kotwica Kołobrzeg
Motor Lublin – Zagłębie II Lubin
Górnik Polkowice – Polonia Warszawa
Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków
SO/27/0500:00Lech II Poznań – GKS Jastrzębie
34 kolejka
Garbarnia Kraków- Górnik Polkowice
Polonia Warszawa – Motor Lublin
Zagłębie II Lubin – KKS Kalisz
Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca – Stomil Olsztyn
Siarka Tarnobrzeg – Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków – Znicz Pruszków
Wisła Puławy – Lech II Poznań
SO/03/0600:00GKS Jastrzębie – Olimpia Elbląg

→→→ Czytaj też: Ligi piłkarskie w Polsce.

II liga wyniki 

Drużyny mają za sobą już ponad 20 meczów! Sprawdź, jak radziły sobie dotychczas!

1 kolejka
SO/16/0713:00Zagłębie II Lubin 1-0 Pogoń Siedlce
SO/16/0717:00Hutnik Kraków 3-2 Lech II Poznań
SO/16/0717:00Siarka Tarnobrzeg 4-0 Znicz Pruszków 
SO/16/0718:00Wisła Puławy 0-1 GKS Jastrzębie
SO/16/0718:00Radunia Stężyca 3-3 Śląsk II Wrocław
ND/17/0713:00Garbarnia Kraków 2-2 Motor Lublin
ND/17/0717:00Kotwica Kołobrzeg 0-0 Stomil Olsztyn
ND/17/0717:00Olimpia Elbląg 0-1 Górnik Polkowice
ŚR/28/0919:11Polonia Warszawa 3-2 KKS Kalisz
2 kolejka
PT/22/0717:00Znicz Pruszków 3-1 Radunia Stężyca
SO/23/0713:00Śląsk II Wrocław 0-2 Kotwica Kołobrzeg
SO/23/0717:00KKS Kalisz 3-1 Garbarnia Kraków
SO/23/0717:00Pogoń Siedlce 2-1 Polonia Warszawa
SO/23/0718:00Wisła Puławy 3-1 Hutnik Kraków
SO/23/0719:00Motor Lublin 1-1 Olimpia Elbląg
ND/24/0716:00Stomil Olsztyn 6-2 Zagłębie II Lubin
ND/24/0716:00Lech II Poznań 1-1 Siarka Tarnobrzeg
ND/24/0719:45GKS Jastrzębie 0-2 Górnik Polkowice
3 kolejka
SO/30/0713:00Zagłębie II Lubin 3-4 Śląsk II Wrocław
SO/30/0717:00Siarka Tarnobrzeg 2-4 Wisła Puławy
SO/30/0718:00Kotwica Kołobrzeg 2-1 Znicz Pruszków
SO/30/0718:00Górnik Polkowice 2-0 Motor Lublin
ND/31/0715:00Radunia Stężyca 3-3 Lech II Poznań
ND/31/0716:00Garbarnia Kraków 3-2 Pogoń Siedlce
ND/31/0717:00Hutnik Kraków 0-0 GKS Jastrzębie
ND/31/0717:00Olimpia Elbląg 2-2 KKS Kalisz
PN/01/0818:15Polonia Warszawa 1-1 Stomil Olsztyn
4 kolejka
SO/06/0817:00KKS Kalisz 2-2 Górnik Polkowice
SO/06/0817:00Pogoń Siedlce 0-1 Olimpia Elbląg
SO/06/0817:00Stomil Olsztyn 2-2 Garbarnia Kraków
SO/06/0817:00Znicz Pruszków 2-0 Zagłębie II Lubin
SO/06/0818:00GKS Jastrzębie 2-1 Motor Lublin
SO/06/0818:00Wisła Puławy 1-0 Radunia Stężyca
ND/07/0813:00Śląsk II Wrocław 1-1 Polonia Warszawa
ND/07/0816:00Lech II Poznań 2-3 Kotwica Kołobrzeg
ND/07/0816:00Hutnik Kraków 6-0 Siarka Tarnobrzeg
5 kolejka
ŚR/10/0817:00Siarka Tarnobrzeg 0-0 GKS Jastrzębie
ŚR/10/0817:00Zagłębie II Lubin 1-0 Lech II Poznań
ŚR/10/0817:00Garbarnia Kraków 3-1 Śląsk II Wrocław
ŚR/10/0818:00Radunia Stężyca 2-1 Hutnik Kraków
ŚR/10/0818:00Kotwica Kołobrzeg 2-1 Wisła Puławy
ŚR/10/0818:00Górnik Polkowice 1-2 Pogoń Siedlce
ŚR/10/0819:00Olimpia Elbląg 4-0 Stomil Olsztyn
ŚR/10/0819:00Motor Lublin 0-3 KKS Kalisz
CZ/11/0819:30Polonia Warszawa 1-1 Znicz Pruszków
6 kolejka
SO/13/0813:00Śląsk II Wrocław 1-1 Olimpia Elbląg
SO/13/0816:30Stomil Olsztyn 2-1 Górnik Polkowice
SO/13/0817:00Siarka Tarnobrzeg 0-2 Radunia Stężyca
ND/14/0812:00Znicz Pruszków 2-1 Garbarnia Kraków
ND/14/0816:00Lech II Poznań 1-3 Polonia Warszawa
ND/14/0816:00Hutnik Kraków 1-5 Kotwica Kołobrzeg
ND/14/0817:00Pogoń Siedlce 2-1 Motor Lublin
ND/14/0817:30GKS Jastrzębie 1-1 KKS Kalisz
ND/14/0818:00Wisła Puławy 1-2 Zagłębie II Lubin
7 kolejka
PT/19/0817:00Garbarnia Kraków 0-1 Lech II Poznań
SO/20/0817:00Olimpia Elbląg 2-1 Znicz Pruszków
SO/20/0817:00KKS Kalisz 3-2 Pogoń Siedlce
SO/20/0818:00Kotwica Kołobrzeg 3-2 Siarka Tarnobrzeg
SO/20/0818:00Górnik Polkowice 1-3 Śląsk II Wrocław
SO/20/0818:00Motor Lublin 1-0 Stomil Olsztyn
SO/20/0819:11Polonia Warszawa 0-0 Wisła Puławy
ND/21/0815:00Radunia Stężyca 4-2 GKS Jastrzębie
PN/22/0813:00Zagłębie II Lubin 4-2 Hutnik Kraków                                    
8 kolejka
PT/26/0817:00GKS Jastrzębie 3-1 Pogoń Siedlce
PT/26/0817:00Wisła Puławy 3-2 Garbarnia Kraków
PT/26/0817:00Radunia Stężyca 1-2 Kotwica Kołobrzeg
PT/26/0819:45Stomil Olsztyn 0-1 KKS Kalisz
SO/27/0816:00Lech II Poznań 0-0 Olimpia Elbląg
SO/27/0816:00Siarka Tarnobrzeg 2-3 Zagłębie II Lubin
SO/27/0817:00Śląsk II Wrocław 1-1 Motor Lublin
ND/28/0815:00Znicz Pruszków 2-0 Górnik Polkowice
ND/28/0816:00Hutnik Kraków 1-4 Polonia Warszawa
9 kolejka
SO/03/0911:30Kotwica Kołobrzeg 1-0 GKS Jastrzębie
SO/03/0916:00Garbarnia Kraków 4-2 Hutnik Kraków
SO/03/0916:00Pogoń Siedlce 0-0 Stomil Olsztyn
SO/03/0917:00Olimpia Elbląg 2-1 Wisła Puławy
SO/03/0918:00Górnik Polkowice 3-3 Lech II Poznań
SO/03/0919:11Polonia Warszawa 3-1 Siarka Tarnobrzeg
ND/04/0913:00Motor Lublin 0-0 Znicz Pruszków
ND/04/0913:30KKS Kalisz 3-0 Śląsk II Wrocław
PN/05/0912:00Zagłębie II Lubin 2-1 Radunia Stężyca
10 kolejka
PT/09/0918:00GKS Jastrzębie 1-1 Stomil Olsztyn
SO/10/0915:00Lech II Poznań 2-0 Motor Lublin
SO/10/0916:00Hutnik Kraków 2-1 Olimpia Elbląg
SO/10/0916:00Siarka Tarnobrzeg 3-2 Garbarnia Kraków
SO/10/0916:00Kotwica Kołobrzeg 2-0 Zagłębie II Lubin
SO/10/0917:00Wisła Puławy 0-0 Górnik Polkowice
SO/10/0919:00Znicz Pruszków 2-0 KKS Kalisz
ND/11/0915:00Radunia Stężyca 2-3 Polonia Warszawa
ND/11/0917:00Śląsk II Wrocław 1-0 Pogoń Siedlce
11 kolejka
SO/17/0915:00Garbarnia Kraków 3-1 Radunia Stężyca
SO/17/0916:00Olimpia Elbląg 2-2 Siarka Tarnobrzeg
SO/17/0916:00Pogoń Siedlce 3-4 Znicz Pruszków
SO/17/0918:00Górnik Polkowice 1-0 Hutnik Kraków
ND/18/0911:20Motor Lublin 2-6 Wisła Puławy
ND/18/0912:30KKS Kalisz 2-2 Lech II Poznań
ND/18/0914:00GKS Jastrzębie 3-1 Zagłębie II Lubin
ND/18/0915:00Stomil Olsztyn 1-0 Śląsk II Wrocław
ND/18/0918:30Polonia Warszawa 1-1 Kotwica Kołobrzeg
12 kolejka
SO/24/0912:00Znicz Pruszków 0-2 Stomil Olsztyn
SO/24/0913:00Zagłębie II Lubin 1-2 Polonia Warszawa
SO/24/0915:00GKS Jastrzębie 1-0 Śląsk II Wrocław
SO/24/0916:00Wisła Puławy 3-1 KKS Kalisz
SO/24/0916:00Siarka Tarnobrzeg 2-0 Górnik Polkowice
ND/25/0911:00Hutnik Kraków 1-3 Motor Lublin
ND/25/0915:00Radunia Stężyca 2-2 Olimpia Elbląg
WT/04/1018:00Kotwica Kołobrzeg 3-0 Garbarnia Kraków
ŚR/05/1013:00Lech II Poznań 1-2 Pogoń Siedlce                           
13 kolejka
PT/30/0915:00Garbarnia Kraków 0-1 Zagłębie II Lubin
SO/01/1013:00Śląsk II Wrocław 1-3 Znicz Pruszków
SO/01/1014:30Olimpia Elbląg 2-0 Kotwica Kołobrzeg
SO/01/1015:00Pogoń Siedlce 1-1 Wisła Puławy
SO/01/1015:00Stomil Olsztyn 2-2 Lech II Poznań
SO/01/1017:00Motor Lublin 0-0 Siarka Tarnobrzeg
SO/01/1018:00Górnik Polkowice 0-1 Radunia Stężyca
ND/02/1018:00Polonia Warszawa 1-1 GKS Jastrzębie
ND/02/1019:00KKS Kalisz 2-1 Hutnik Kraków
14 kolejka
PT/07/1019:11Polonia Warszawa 1-1 Garbarnia Kraków
SO/08/1014:00Zagłębie II Lubin 1-1 Olimpia Elbląg
SO/08/1015:00Wisła Puławy 2-1 Stomil Olsztyn
SO/08/1015:00Hutnik Kraków 0-0 Pogoń Siedlce
SO/08/1015:00Siarka Tarnobrzeg 1-2 KKS Kalisz
SO/08/1015:00Kotwica Kołobrzeg 1-0 Górnik Polkowice
ND/09/1013:00Lech II Poznań 0-4 Śląsk II Wrocław
ND/09/1014:00Radunia Stężyca 1-1 Motor Lublin
ND/09/1017:15GKS Jastrzębie 1-0 Znicz Pruszków
15 kolejka
PT/14/1018:30KKS Kalisz 5-1 Radunia Stężyca
SO/15/1013:00Górnik Polkowice 3-0 Zagłębie II Lubin
SO/15/1014:00Garbarnia Kraków 4-4 GKS Jastrzębie
SO/15/1015:00Olimpia Elbląg 0-2 Polonia Warszawa
SO/15/1015:00Pogoń Siedlce 1-2 Siarka Tarnobrzeg
SO/15/1017:00Motor Lublin 3-1 Kotwica Kołobrzeg
SO/15/1020:30Stomil Olsztyn 4-3 Hutnik Kraków
ND/16/1013:00Śląsk II Wrocław 1-2 Wisła Puławy
ND/16/1017:30Znicz Pruszków 0-1 Lech II Poznań
16 kolejka
PT/21/1019:11Polonia Warszawa 3-0 Górnik Polkowice
SO/22/1013:00Garbarnia Kraków 1-2 Olimpia Elbląg
SO/22/1014:00GKS Jastrzębie 0-1 Lech II Poznań
SO/22/1014:00Siarka Tarnobrzeg 0-1 Stomil Olsztyn
SO/22/1014:00Zagłębie II Lubin 0-2 Motor Lublin
SO/22/1015:00Wisła Puławy 1-2 Znicz Pruszków
ND/23/1014:00Hutnik Kraków 2-0 Śląsk II Wrocław
ND/23/1014:00Radunia Stężyca 2-1 Pogoń Siedlce
ND/23/1019:00Kotwica Kołobrzeg 0-0 KKS Kalisz
17 kolejka
ŚR/26/1017:00GKS Jastrzębie 0-2 Olimpia Elbląg
SO/29/1012:00Znicz Pruszków 0-1 Hutnik Kraków
SO/29/1013:00Górnik Polkowice 2-1 Garbarnia Kraków
SO/29/1014:00Pogoń Siedlce 0-0 Kotwica Kołobrzeg
SO/29/1017:00Motor Lublin 0-1 Polonia Warszawa
SO/29/1018:00Stomil Olsztyn 3-2 Radunia Stężyca
ND/30/1013:00Śląsk II Wrocław 0-0 Siarka Tarnobrzeg
ND/30/1013:00Lech II Poznań 1-1 Wisła Puławy
ND/30/1018:30KKS Kalisz 5-2 Zagłębie II Lubin
18 kolejka
PT/04/1118:30KKS Kalisz 3-0 Polonia Warszawa
PT/04/1119:00Znicz Pruszków 0-2 Siarka Tarnobrzeg
SO/05/1113:00Śląsk II Wrocław 0-1 Radunia Stężyca
SO/05/1113:00Pogoń Siedlce 1-0 Zagłębie II Lubin
SO/05/1113:00Górnik Polkowice 3-4 Olimpia Elbląg
SO/05/1113:30GKS Jastrzębie 0-4 Wisła Puławy
SO/05/1117:00Motor Lublin 3-0 Garbarnia Kraków
ND/06/1113:00Lech II Poznań 1-1 Hutnik Kraków
PN/07/1118:15Stomil Olsztyn 1-0 Kotwica Kołobrzeg
19 kolejka
PT/11/1113:00Garbarnia Kraków 3-0 KKS Kalisz
SO/12/1113:00Górnik Polkowice 4-0 GKS Jastrzębie
SO/12/1113:00Kotwica Kołobrzeg 1-1 Śląsk II Wrocław
SO/12/1113:00Siarka Tarnobrzeg 0-1 Lech II Poznań
SO/12/1113:00Hutnik Kraków 2-2 Wisła Puławy
SO/12/1114:45Olimpia Elbląg 1-1 Motor Lublin
ND/13/1113:00Radunia Stężyca 0-1 Znicz Pruszków
ND/13/1114:00Zagłębie II Lubin 0-4 Stomil Olsztyn
ND/13/1116:00Polonia Warszawa 0-1 Pogoń Siedlce
20 kolejka
PT/24/0213:00Pogoń Siedlce 3-0 Garbarnia Kraków
PT/24/0218:00Motor Lublin 3-1 Górnik Polkowice
SO/25/0213:00Wisła Puławy 0-0 Siarka Tarnobrzeg
SO/25/0213:00Znicz Pruszków 3-1 Kotwica Kołobrzeg
SO/25/0214:00GKS Jastrzębie 0-1 Hutnik Kraków
SO/25/0214:30KKS Kalisz 0-0 Olimpia Elbląg
ND/26/0212:00Śląsk II Wrocław 4-3 Zagłębie II Lubin
ND/26/0213:00Lech II Poznań 1-0 Radunia Stężyca
ND/26/0214:30Stomil Olsztyn 1-1 Polonia Warszawa
21 kolejka
SO/04/0314:00Garbarnia Kraków 1-1 Stomil Olsztyn
SO/04/0314:00Kotwica Kołobrzeg 3-1 Lech II Poznań
SO/04/0314:00Siarka Tarnobrzeg 1-1 Hutnik Kraków
SO/04/0314:30Olimpia Elbląg 1-1 Pogoń Siedlce
SO/04/0315:00Radunia Stężyca 0-0 Wisła Puławy
SO/04/0317:00Polonia Warszawa 2-1 Śląsk II Wrocław
ND/05/0312:00Zagłębie II Lubin 1-5 Znicz Pruszków
ND/05/0312:30Górnik Polkowice 1-3 KKS Kalisz
ND/05/0317:00Motor Lublin 2-1 GKS Jastrzębie
22 kolejka
SO/11/0313:00Znicz Pruszków 1-0 Polonia Warszawa
SO/11/0314:00Hutnik Kraków 1-3 Radunia Stężyca
SO/11/0314:00Pogoń Siedlce 3-2 Górnik Polkowice
SO/11/0314:45GKS Jastrzębie 3-1 Siarka Tarnobrzeg
SO/11/0314:45KKS Kalisz 0-1 Motor Lublin
SO/11/0315:00Śląsk II Wrocław 2-3 Garbarnia Kraków
SO/11/0319:45Stomil Olsztyn 0-0 Olimpia Elbląg
ND/12/0315:00Wisła Puławy 2-1 Kotwica Kołobrzeg
ND/12/0315:00Lech II Poznań 2-1 Zagłębie II Lubin
23 kolejka
SO/18/0313:00Górnik Polkowice 0-0 Stomil Olsztyn
SO/18/0315:00KKS Kalisz 2-0 GKS Jastrzębie
SO/18/0315:00Olimpia Elbląg 2-1 Śląsk II Wrocław
SO/18/0315:00Garbarnia Kraków 2-3 Znicz Pruszków
SO/18/0315:00Kotwica Kołobrzeg 0-0 Hutnik Kraków
SO/18/0315:00Radunia Stężyca 4-0 Siarka Tarnobrzeg
SO/18/0317:00Motor Lublin 4-1 Pogoń Siedlce
ND/19/0314:00Zagłębie II Lubin 3-3 Wisła Puławy
ND/19/0316:30Polonia Warszawa 3-3 Lech II Poznań
24 kolejka
SO/25/0313:00Znicz Pruszków 0-1 Olimpia Elbląg
SO/25/0314:00Siarka Tarnobrzeg 1-2 Kotwica Kołobrzeg
SO/25/0315:00GKS Jastrzębie 4-0 Radunia Stężyca
SO/25/0315:00Hutnik Kraków 1-0 Zagłębie II Lubin
SO/25/0315:15Wisła Puławy 0-2 Polonia Warszawa
ND/26/0315:00Stomil Olsztyn 2-1 Motor Lublin
ŚR/05/0412:00Śląsk II Wrocław – Górnik Polkowice
ŚR/05/0413:00Lech II Poznań – Garbarnia Kraków
ŚR/12/0416:00Pogoń Siedlce – KKS Kalisz