Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Sponsorzy klubu

Serwis obsługuje

Sport w Lesznie

Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Ostatnia

Sekcja piłki nożnej

Polonia 1912 Leszno
Boisko MOSiR
ul. Strzelecka 9
 

Tabela IV ligi

M Klub M Z R P BR PKT
1. Polonia 1912 Leszno 3 3 0 0 14:1 9
1. Obra Kościan 3 3 0 0 14:1 9
3. SKP Słupca 3 3 0 0 7:1 9
4. LKS Ślesin 3 2 1 0 9:2 7
5. Victoria Ostrzeszów 3 1 2 0 5:3 5
6. PKS Racot 3 1 1 1 7:7 4
7. Górnik Konin 3 1 1 1 2:2 4
8. Dąbroczanka Pępowo 3 1 1 1 2:3 4
9. KKS 1925 Kalisz 3 1 1 1 6:4 4
10. Orzeł Mroczeń 3 1 0 2 3:9 3
11. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 3 0 2 1 4:7 2
12. LKS Gołuchów 3 0 1 2 0:9 1
13. Piast Kobylin 3 0 1 2 0:11 1
14. Olimpia Koło 3 0 1 2 3:6 1
15. Kania Polcopper Gostyń 3 0 1 2 1:5 1
16. Grom Wolsztyn 3 0 1 2 3:9 1
 

Kadra drużyny seniorów

Bramkarze
 Emil Anusiewicz
 Mateusz Chudziak
 Dariusz Szczerbal
Obrońcy
 Krzysztof Jankowski
 Artur Jęsiek
 Przemysław Kowalski
 Dawid Ozimek
 Krzysztof Konieczny
 Krystian Woźny
Pomocnicy
 Łukasz Bugzel
 Bogumił Ceglarek
 Łukasz Glapiak
 Krzysztof Hofman
 Artur Krawczyk
 Hubert Olszak
 Kamil Pawlicki
 Mateusz Pijanowski
 Michał Marciniak
 Maciej Tomkowiak
Napastnicy
 Patryk Gendera
 Patryk Kowalski
 Michał Płocharczyk
Trener
 Tomasz Krysiak
 

Pozostałe tabele ligowe

M Klub M Z R P PKT
1. Lech II Poznań 2 2 0 0 6
2. Lider Swarzędz 2 2 0 0 6
3. Calisia 14 Kalisz 2 2 0 0 6
4. Jarota Jarocin 1 1 0 0 3
5. Sokół Szamocin 1 1 0 0 3
6. Unia Swarzędz 1 1 0 0 3
7. Mieszko Gniezno 2 1 0 1 3
8. MSP Szamotuły 0 0 0 0 0
9. Noteć Czarnków 1 0 0 1 0
10. Górnik Konin 1 0 0 1 0
11. Włókniarz 1925 Kalisz 2 0 0 2 0
12. Poznańska 13 Poznań 2 0 0 2 0
13. Polonia 1912 Leszno 1 0 0 1 0
14. Rawia Rawicz 2 0 0 2 0
M Klub M Z R P PKT
1. Polonia Środa Wlkp. 2 2 0 0 4
2. Warta II Poznań 3 2 0 1 3
3. Polonia 1912 Leszno 3 1 1 1 1
4. Błękitni Wronki 2 1 0 1 1
5. Lech I Poznań 1 0 1 0 1
6. Jarota Jarocin 0 0 0 0 0
7. Canarinhos Skórzewo 1 0 0 1 0
8. Nielba Wągrowiec 2 0 0 2 0
M Klub M Z R P PKT
1. Rawia Rawicz 1 1 0 0 3
2. Orla Jutrosin 1 1 0 0 3
3. Sokół Chwałkowo 1 0 1 0 1
4. Dąbroczanka Pępowo 1 0 1 0 1
5. Korona Piaski 1 0 0 1 0
6. Polonia 1912 Leszno 1 0 0 1 0
M Klub M Z R P PKT
1. MTS Pawłowice 0 0 0 0 0
2. Tęcza-Osa Osieczna 0 0 0 0 0
3. Polonia 1912 Leszno 0 0 0 0 0
4. GKS Włoszakowice 0 0 0 0 0
5. Promień Krzywiń 0 0 0 0 0
6. Sokół Włoszakowice 0 0 0 0 0
7. MP Astromal Leszno 0 0 0 0 0
M Klub M Z R P PKT
1. Szok Szelejewo 0 0 0 0 0
2. Rawia II Rawicz 0 0 0 0 0
3. RAP Rydzyna 0 0 0 0 0
4. Pelikan Dębno Polskie 0 0 0 0 0
5. Sarnowianka Sarnowa 0 0 0 0 0
6. Polonia 1912 Leszno 0 0 0 0 0
7. Orzeł Lipno 0 0 0 0 0

Pozostałe grupy wiekowe

Bramkarze
 Damian Maćkowiak
 Dariusz Szczerbal
Obrońcy
 Marcin Grad
 Grzegorz Jankowski
 Krzysztof Konieczny
 Miłosz Lokś
 Mateusz Pietraszko
 Szymon Ramota
Pomocnicy
 Bartosz Kajl
 Krzysztof Karch
 Michał Marciniak
 Maciej Miętki
 Mateusz Pietraszko
 Emilian Prałat
 Jakub Rerak
 Krzysztof Szczepański
 Przemysław Zielonka
Napastnicy
 Adrian Cyka
 Michał Płocharczyk
 Jędrzej Wydmuch
Trener
 Waldemar Jędrusiak
Kierownik
 Roman Nowak
Bramkarze
 Bernard Busz
 Jakub Wojciechowski
 Patryk Sieracki
Obrońcy
 Radosław Kaczmarek
 Oskar Rezner
 Patryk Marciniak
 Amadeusz Neczyński
 Adam Klecha
 Rafał Ratajczak
Pomocnicy
 Konrad Juskowiak
 Jakub Apolinarski
 Rafał Ratajczak
 Jędrzej Nowacki
 Kacper Robaczyński
 Karol Smola
 Arkadiusz Kaczmarski
 Łukasz Konieczny
Napastnicy
 Oskar Maciejewski
 Dawid Kasztelan
Trener
 Grzegorz Posikata
Kierownik
 Mirosław Matelski
Bramkarze
 Damian Robaszewski
 Maciej Kubiak
Obrońcy
 Kacper Kiełbasa
 Kajetan Grybczyński
 Marcin Kołodziejski
 Oskar Rezner
 Dawid Lis
 Paweł Szydlewski
Pomocnicy
 Patryk Marciniak
 Konrad Juskowiak
 Konrad Turbański
 Jakub Apolinarski
 Kajetan Dajewski
 Radosław Kielich
 Arkadiusz Kaczmarski
 Szymon Królikowski
Napastnicy
 Jakub Majer
 Patryk Pilarek
 Dawid Kowalski
 Marcin Szeibe
 Miłosz Janiszewski
Trener
 Filip Kolasa
Bramkarze
 Szymon Mocek
 Kacper Tobółka
Obrońcy
 Mikołaj Karolczak
 Paweł Żeleźniak
 Jędrzej Tonkiewicz
 Dawid Rogoziński
 Patryk Łysiak
 Kacper Nosow
 Szymon Ostrowski
Pomocnicy
 Jakub Matuszewski
 Mateusz Sztul
 Mikołaj Wesołowski
 Wiktor Pomykała
 Mikołaj Klecha
 Nikolas Nowaczyk
 Eryk Klupś
 Patryk  Łuczak
 Daniel Bugzel
 Kacper Jaszkiewicz
Napastnicy
 Alex Rybarczyk
 Wiktor Goryniak
 Marcin Szeibe
 Filip Adamski
 Mikołaj Wancicki
Trener
 Przemysław Kowalski
Kierownik
 Paweł Matuszewski
Bramkarze
 Szymon Olejniczak
 Kamil Sobierajowicz
Obrońcy
 Jacek Maćkowiak
 Mikołaj Juskowiak
 Patryk Stachowiak
 Kacper Szczykutowicz
 Nataniel Kozibura
 Szymon Goluch
 Oskar Wulke
 Jakub Kaczmarek
 Konrad Dymitrów
 Wiktor Sadowski
Pomocnicy i napastnicy
 Mikołaj Wawrzyniak
 Jakub Harendarz
 Filip Morowiak
 Kuba Robaczyński
 Maciej Skrzypek
 Natan Bujak
 Tymoteusz Jąder
 Szymon Walachowski
 Mikołaj Graf
Trener
 Robert Stańczyk
Projekt i wykonanie serwisu Danno Design & Media
Strony internetowe Leszno | Videofilmowanie Leszno | Ogłoszenia Leszno | Leszno Sport